Терехов: Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей було наповнене добром (відео)

9:59  |  01.06.2022
На площади Свободы одновременно выступили 4 тысячи детей

Фото: city.kharkov.ua

Харківський міський голова Ігор Терехов подякував усім, хто підтримує дітей та допомагає їм у лихоліття війни. У своєму відеозверненні до Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається 1 червня Ігор Терехов нагадав про щорічну акцію «Діти Харкова – за мир!».

Традиційно цього дня на площі Свободи збиралися тисячі дітей, щоб донести до дорослих цю важливу думку. За словами мера міста, цього року голоси дітей спрямовані на підтримку захисників, рідного міста-героя та рідної країни.

У відео міського голови снаряди повертаються в гармати, як і має бути у мирному та щасливому житті дітей, а не руйнують усе на своєму шляху.

Також Ігор Терехов подякував усім, хто продовжує вкладати душу, знання та сили у дітей – навчає, розвиває їхні творчі здібності, підтримує морально та психологічно.

Міський голова підкреслив, що у мирний час діти знову сядуть за парти у відновлених дитячих садках та школах, і їхнє майбутнє життя має бути сповнене радістю, любов’ю та милосердям, а не страхом, відчаєм та сидінням у бомбосховищах.

«Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і хай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!» – зазначив мер Харкова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: