Терехов: Ми маємо вже зараз будувати нові мікрорайони

21:18  |  24.05.2022
Терехов: Ми маємо вже зараз будувати нові мікрорайони

Фото: t.me/kt20220224

У місті Харкові розбирати зруйновані будинки будуть паралельно з будівництвом нових мікрорайонів. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, через війну дах втратили тисячі сімей, тому будівництво нових житлових мікрорайонів потрібно розпочинати негайно. Будинків, які не підлягають відновленню, у місті близько 500.

«Люди мають якнайшвидше отримати якісне житло, побудоване за новими стандартами. Обов’язково з паркінгами, які у випадку потреби слугуватимуть бомбосховищами, з новими енергозберігальними технологіями, з автономним водопостачанням та котельнями, з невеликим «плечем» постачання тепла та гарячої води. Також мікрорайони одразу зводитимуться зі школами, дитячими садками та мережею магазинів. Саме тому пріоритет ми віддаватимемо новій забудові і вже паралельно розбиратимемо зруйновані будинки», — підкреслив Терехов.

Також він зазначив, що новітні енергозберігальні технології впроваджуватимуть у всіх пошкоджених будинках, які підлягають відновленню.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: