Терехов: Харків має стати родзинкою світової архітектури

14:14  |  20.06.2022
Нюрнберг поможет Харькову приобрести электробусы - Терехов

Фото: city.kharkov.ua

Харківський міський голова Ігор Терехов 20 червня поспілкувався онлайн з британським архітектором Норманом Фостером. Робочу зустріч провели перед міжнародним форумом, де планується обговорити залучення інвестицій для повоєнного відновлення Харкова. Про це повідомили в пресслужбі Харківської міської ради.

Терехов зазначив, що міська влада зробить усе можливе, аби знайти потрібне фінансування. На реалізацію деяких проєктів кошти виділить держава, а решту суми місто шукатиме серед приватних інвесторів та великих міжнародних фондів.

«Я хочу, щоб Харків вигідно відрізнявся від інших міст України та став родзинкою світової архітектури. Ми повинні разом створити щось настільки цікаве, щоб воно увійшло в історію архітектури і стало знаковим для всього світу», — наголосив міський голова.

Норман Фостер зазначив, що управлінська група вже готова представити потенційним інвесторам бачення нового Генерального плану Харкова. Зокрема, на сьогоднішньому форумі британський архітектор планує обговорити питання промисловості Харкова, архітектури високих технологій та автономності окремих районів міста.

«Зараз ми зайняті залученням до команди експертів світового рівня, які мають почати реалізовувати наші ідеї. Щоб охопити все місто, нам необхідно близько 15-ти осіб. Упевнений, що разом ми зробимо Харків містом нових технологій, містом майбутнього», — наголосив Норман Фостер.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: