«Теплові мережі» продовжують обстежувати пошкоджені обстрілами будинки

11:16  |  31.05.2022
«Теплові мережі» продовжують обстежувати пошкоджені обстрілами будинки

Фото: city.kharkov.ua

Комісії на чолі з керівниками районних філій КП «Харківські теплові мережі» продовжують обстежувати пошкоджені обстрілами будинки у різних районах міста. Як повідомили на підприємстві, теплоенергетики перевіряють стан внутрішньобудинкових комунікацій щодо центрального опалення та гарячої води.

Найбільше таких будинків у Київському, Індустріальному та Салтівському районах, які першими взяли на себе ворожий удар. Поступово перелік будинків, де через бойові дії неможливо відновити послуги, скорочується. Водночас поповнюється інший список – з будинками, які переведені на планово-попереджувальні ремонти.

Зокрема, в Індустріальному районі до такого списку перейшли 42 будинки. За словами заступника начальника районної філії ХТМ Олексія Брильова, це – мікрорайони «Горизонт», «Сонячний», «Східний» та вул. Тархова. Із 62-х будинків, запитаних від котельні «Мохначанська», відновити гаряче водопостачання вдалося у 41 будинку.

В цей час бригади заповнюють внутрішньоквартальні мережі та усувають виявлені дефекти. У мікрорайоні «Сонячний» ситуація складніша, доки не вдається подати воду навіть із котельні.

Обстеження будинків тривають разом із КП «Жилкомсервіс». Як зазначив Олексій Брильов, через відсутність мешканців доступ до їхніх квартир проблематичний.

На місці присутні лише 15% мешканців, та й ті неохоче відчиняють двері тепловикам або зовсім не реагують на дзвінки, через що процес заповнення теплоносія та перевірка стану внутрішньобудинкових мереж затримується.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: