«Тепломережі» ліквідовують наслідки негоди та готуються до опалювального сезону

15:37  |  06.08.2022
«Тепломережі» ліквідовують наслідки негоди та готуються до опалювального сезону

Фото: city.kharkov.ua

Співробітники КП «Харківські теплові мережі» продовжують інтенсивно готуватися до нового опалювального сезону. Як повідомили на підприємстві, сьогоднішній день на ХТМ почали з ліквідації наслідків вчорашньої зливи.

У результаті надмірних опадів були затоплені теплові камери, канали для прокладки теплотрас, де ведуться роботи, а також підвали будинків. Дощову воду оперативно відкачали.

В ХТМ підкреслили, що, попри негоду та обстріли, роботи ведуться за графіком. Зокрема, на одній з котелень Північної Салтівки вже встановили нове теплообмінне обладнання.

«Головний акцент у підготовці до опалювального сезону робиться на мінімізації дефектів на теплотрасах, які призводять до втрати підготовленої води, тому кожен ранок починається з обходів теплових районів і перевірки стану магістралей. Сигналом до негайного пошуку проблеми стає збільшення витрат води. Днями лише за кілька годин співробітники КП «Харківські теплові мережі» ліквідували дефекти після гідровипробувань і оперативно привели до норми обсяг підживлення системи», — зазначили на підприємстві.

Крім того, ХТМ прискорили монтаж та підключення пересувних котельних установок. Одночасно ведуться роботи з відновлення пошкоджених обстрілами надземних теплотрас, а також планове перекладання і реконструкція теплових камер із трубами великих діаметрів.

На котельнях Північної Салтівки та П‘ятихаток відновлюють обладнання та закривають контури приміщень сендвіч-панелями для ефективнішого енергозбереження.

Також триває заміна конвекційних частин великих котлів та реконструкція котельних за проєктами Світового банку.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: