Святослав Вакарчук не будет участвовать в президентских выборах (видео)

12:47  |  28.01.2019

Солист группы «Океан Эльзы» певец Святослав Вакарчук заявил, что в 2019 году не будет участвовать в президентских выборах. Об этом сообщили на его странице в Facebook.

«Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку. І я не збираюся стояти осторонь. Кожного дня, спілкуючись з людьми, я відчуваю їх розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабшою. Так не має бути! І нам під силу це змінити», — говорится в сообщении музыканта.

https://www.facebook.com/sviatoslav.vakarchuk/videos/607041663074189/

По словам Вакарчука, он вместе со своей командой, будет работать над тем, чтобы проевропейские силы победили. Он будет работать над тем, чтобы привести во власть как можно больше молодых профессионалов — людей будущего, тех, для кого справедливость и государственные интересы — превыше всего.

«Я вірю – справжні зміни можливі! І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін», — подытожил солист «Океан Эльзы».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: