Стала «спеціалісткою» із землеустрою в окупаційній адміністрації: на Харківщині викрито колаборантку

13:03  |  27.06.2024
Стала «спеціалісткою» із землеустрою в окупаційній адміністрації: на Харківщині викрито колаборантку

Фото: hk.npu.gov.ua

У липні 2022 року на території тимчасово окупованого населеного пункту жінка за добровільною згодою була призначена на посаду «ісполняющєй обязанності спєциаліста сєктора зємлєустройства, зємєльных отношеній, градостроітельства і архітєктури Двурєчанского тєрріторіального управлєнія Вреємєнной гражданской адіністрации Купянского района Харьковской области». Про це повідомили в відділі комунікації поліції Харківщини.

Вона займалася формуванням особових справ працівників та залучалась до складання списків місцевих мешканців з метою отримання ними матеріальної допомоги від окупаційної влади держави-агресора.

Дізнавач Куп’янського районного відділу поліції ГУНП в Харківській області за процесуального сприяння Куп’янської окружної прокуратури Харківської області повідомив 48-річній жінці про підозру ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: