«Стадион, так стадион»: Порошенко согласился дебатировать на «Олимпийском» (видео)

10:07  |  04.04.2019
"Стадион, так стадион": Порошенко согласился дебатировать на "Олимпийском"

Фото: Николай Лазаренко

Действующий президент Украины Петр Порошенко заявил, что он готов провести дебаты с Владимиром Зеленским на НСК «Олимпийский». Видеообращение к Зеленскому Порошенко опубликовал в Twitter.

«Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність — стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу. Моя країна — це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, ні перед ким не стане на коліна», — заявил Петр Порошенко.

«Дебати — це не шоу. Виборча кампанія — це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем — це не гра, це не бажання сподобатися. Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем — значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині України, і на міжнародному рівні», — сказал президент Украины.

«Дебати — це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю», — заявил Порошенко.

«Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже уставлені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», — сказал Петр Порошенко в конце.

Напомним, ранее MyKharkov.info сообщали, что кандидат в президенты Владимир Зеленский записал обращение, в котором подтвердил готовность идти на дебаты с действующим президентом Петром Порошенко.

Также, в пресс-службе НСК «Олимпийский» заявили, что в их не поступало никаких официальных заявок, или проектов соглашений на проведение дебатов между кандидатами в Президенты Украины.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: