Спроби наступу на Харків підтверджують, що окупанти мають намір не обмежуватися захопленням Донбасу — ISW

13:04  |  30.06.2022
На Слобожанському напрямку окупанти проводять дистанційне мінування місцевості на маршрутах можливого висування підрозділів наших військ - Генштаб

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські наступальні операції навколо Харкова витрачають і без того обмежені ресурси рф заради надзвичайно скромних надбань. Про це повідомляє американський Інститут дослідження війни (ISW).

Аналізуючи перебіг бойових дій протягом останньої доби, інститут констатує, що поки що це призводить лише до виснаження живої сили й техніки, імовірно, зменшуючи наступальну міць на інших напрямках.

Основного наступального удару окупанти зараз завдають у районі Лисичанська Луганської області, а також на схід від Бахмута вздовж шосе Е40, де вже протягом кількох днів рф намагається організувати прямий наступ на Бахмут.

Також окупанти продовжують атакувати Слов’янськ із північного заходу в районі кордону Харківської та Донецької областей, але значних успіхів не досяг.

На півдні України збройні сили рф зосереджені на зміцненні оборони окупованих територій.

Увагу американських аналітиків привернула прискорена підготовка до так званих «референдумів», Москва, імовірно, «розпочала підготовку до поглинання Херсонської й Запорізької областей у форматі «Таврійської губернії», що існувала до 1917 року».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: