Фото: hk.npu.gov.ua
На Харківщині поліцейські затримали двох посадовців Чугуївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які отримали 250 тисяч гривень за обіцянку забезпечити призначення чоловіка на службу в тилі. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.
Зловмисниками виявилися заступник начальника Чугуївського РТЦК та СП та командир відділення охорони цього підрозділу. За словами слідчих, вони отримали кошти від 38-річного чоловіка, якому обіцяли вплинути на прийняття рішення щодо визнання його придатним до служби в тилових підрозділах та подальшого проходження служби у ТЦК та СП.

Фото: hk.npu.gov.ua

Фото: hk.npu.gov.ua

Фото: hk.npu.gov.ua

Фото: hk.npu.gov.ua
Поліцейські затримали зловмисників під час передачі грошей у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За результатами досудового розслідування фігурантам повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Комментирование закрыто.