Сирський: В районі Купʼянська росіяни намагаються прорвати оборону українських військ з двох напрямків, тривають жорсткі бої

16:37  |  05.06.2024
Сирський: В районі Купʼянська росіяни намагаються прорвати оборону українських військ з двох напрямків, тривають жорсткі бої

Фото: facebook.com/CinCAFofUkraine

Противник продовжує проведення наступальних дій, зосереджуючи основні зусилля на Курахівському, Покровському, Купʼянському, Харківському напрямках. Окрім того, проводить активні штурмові дії у Вовчанську та на підступах до Часового Яру з метою заволодіння та взяття під контроль цих двох населених пунктів. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

За його словами, ситуація залишається складною внаслідок високої інтенсивності бойових дій та широкого використання противником бронетехніки, застосування значної кількості керованих авіаційних бомб.

«На Харківському напрямку ворог концентрує свої головні зусилля та намагається просуватися в бік Глибоке — Липці, але зазнає значних втрат та не має успіху. У Вовчанську наша головна задача на цьому етапі стримати ворога, завдати йому максимальних втрат та поступово просуватись вперед для звільнення наших територій», — повідомив Сирський.

Складна ситуація в районі Купʼянська. Противник намагається прорвати оборону наших військ з двох напрямків. Тривають жорсткі бої.

«Наше завдання зупинити ворога і примусити перейти його до оборони», — йдеться в повідомленні Головнокомандувача ЗСУ.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: