Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 17 лютого

Впродовж минулої доби від ворожих обстрілів потерпали щонайменш 12 населених пунктів регіону. Зокрема, Вовчанськ, Новомлинськ, Дворічна, Куп’янськ, Гряниківка та інші. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Близько 23:00 окупанти завдали ракетного удару по Харкову. Попередньо, застосували ракети С-300. Влучання зафіксовані в Основ’янському та Київському районах міста. Обійшлося без постраждалих. Від вибухової хвилі пошкоджено цехи одного з підприємств.
По Вовчанську ворог гатив з артилерії та бойової авіації. Обстрілу зазнав і Куп’янськ. В місті пошкоджені приватні домоволодіння, гаражі, та автомобіль. Зайнялися пожежі.
У селищі Великий Бурлук в результаті обстрілу дістала поранень 44-річна жінка. Потерпілу госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили атаки російських загарбників у районах населених пунктів Гряниківка і Синьківка.
В регіоні тривають роботи з розмінування територій. За минулу добу піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знешкодили 17 вибухонебезпечних предметів.
«Наші військові на лінії зіткнення продовжують вести бої з російськими окупантами. Підтримуємо ЗСУ та працюємо на Перемогу далі», – зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.


