Перейти до контенту
СтаттіНовиниПогодаКарта тривогКаталог компаній
Новини Харкова Опубліковано

Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 12 червня

Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 12 червня
Фото Фото: kharkivoda.gov.ua

Російські окупанти продовжують чинити терор проти мирного населення Харківщини, обстрілюючи населені пункти з застосуванням мінометів, артилерії, FPV-дронів та авіації. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

11 червня 19:00 Чугуївський р-н, Вовчанська ТГ, місто Вовчанськ. Влучання FPV-дрона в автівку. Чоловік дістав поранень.

18:38 Чугуївський р-н, Чугуївська громада, поблизу села Піщане. Внаслідок обстрілу горіло два приватних будинки та господарча споруда.

17:54 Ізюмський р-н, Борівська ТГ, село Новоплатонівка. Внаслідок обстрілу горів будинок.

16:35 село Металівка Чугуївський район. Внаслідок обстрілу КАБ-250 пошкоджене приватне домоволодіння.

08:30 Куп’янський р-н., Дворічанська ТГ, село Кутьківка. Внаслідок обстрілу постраждала жінка.

На Харківщині триває евакуація цивільного населення з прикордонних населених пунктів Харківщини. Загалом від 10 травня із Чугуївського, Харківського та Богодухівського районів евакуювали 11 790 людей.

На Харківському напрямку противник пʼять разів атакував позиції наших оборонців в районах Липців та Вовчанська. Всі атаки відбито. Агресор успіху не мав, ситуація контрольована.

«На Купʼянському напрямку ситуація суттєвих змін не зазнала, напруга зберігається в районі Берестового, де на даний час триває бій. Наміри противника просунутися у бік Синьківки зазнали невдачі. Ситуація під контролем Сил оборони», – зазначив Олег Синєгубов.

Читайте також — Новини Харкова

Усі матеріали розділу