Синєгубов доручив головам РВА активізувати роботу з переселенцями

12:56  |  08.06.2022
Синєгубов доручив головам РВА активізувати роботу з переселенцями

Фото: kharkivoda.gov.ua

7 червня голова Харківської ОВА Олег Синєгубов провів нараду з очільниками структурних підрозділів ХОВА, начальниками районних військових адміністрацій, керівниками правоохоронних органів та інших державних органів виконавчої влади. Про це повідомили в пресслужбі Харківської ОВА.

На заході розглянули проблемні питання територіальних громад Харківської області. Зокрема: плату податків підприємствами, відновлення роботи податкових інспекцій та відповідних реєстрів тощо.

Особливо Синєгубов загострив свою увагу на роботі громад з внутрішньо переміщеними особами та доручив головам РВА активізувати комунікацію за цим напрямком.

«Прошу голів районних військових адміністрацій активно зосередити свою увагу на проведенні зустрічей з внутрішньо переміщеними особами у територіальних громадах. Необхідно організовувати виїзні зустрічі, роз’яснювати інформацію про виплати та іншу державну підтримку. Також варто зустрітися з представниками центрів зайнятості та підприємцями, які можуть забезпечити робочі місця для ВПО», – зазначив очільник ХОВА Синєгубов.

Крім того, у громадах необхідно організувати роботу щодо початку освітнього процесу, відновлення соціальних виплат.

Також голова ХОВА підкреслив, що Національна поліція на сьогодні має посилити контроль за дотриманням правопорядку в громадах області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: