Сім’ям з дітьми рекомендують покинути Чугуїв на Харківщині

16:07  |  23.06.2022
Сім'ям з дітьми рекомендують покинути Чугуїв на Харківщині

23 червня з самого ранку окупанти вчергове обстріляли місто Чугуїв Харківської області. За наявною інформацією, поранення отримали шестеро людей, двоє з них – діти дев’яти та шести років. Про це повідомляє «Слобідський край».

«На жаль, сьогодні ранок почався не з кави, а з обстрілів нашого міста. Поранено двоє діточок, поранення не серйозні, але постраждалі діти – це вже дуже страшно», — сказала міська голова Галина Мінаєва.

За її словами, останні три дні окупанти посилено обстрілюють Чугуїв. Прилітає у різні райони міста, є поранені та загиблі. Люди, які повернулися до міста нещодавно, або не виїздили взагалі, зараз його залишають.

«Таких обстрілів у нас не було з початку війни. У людей не витримують нерви… Це, дійсно жах, все що зараз відбувається тут. Рішення про евакуацію сьогодні кожен повинен приймати сам. Але якщо у когось є можливість побути у тихому та безпечному місці, особливо з дітками – я б поїхала, на їх місці. Аби зберегти життя та здоров’я наших дітей. Тому, я наполегливо прошу, у кого є можливість перечекати ці жахливі дні в іншому місці, зробіть це», — наголосила міська голова.

За весь час війни у Чугуївській громаді загинуло 27 людей, з них двоє — діти.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: