Сили оборони, попри шалений опір окупаційних військ, продовжують наступальні дії на Харківському напрямку — Залужний

21:34  |  14.11.2022
Сили оборони України ведуть успішний контрнаступ на Харківському напрямку - Генштаб ЗСУ

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в телефонній розмові з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі повідомив, що Сили оборони, попри шалений опір окупаційних військ, продовжують наступальні дії на Харківському напрямку.

«Поспілкувався телефоном з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Подякував за все, що Американський народ та особисто генерал Міллі роблять нас, і за високу оцінку дій Збройних Сил України», — йдеться в повідомленні Залужного.

Залужний запевнив, що українці будуть боротися, доки стане сил.

«Наша мета — звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна — росія має залишити всі захоплені території», — повідомив Валерій Залужний.

Він поінформував свого американського колегу про оперативну обстановку та першочергові потреби Сил оборони.

«Ситуація на фронті стабільна та контрольована. Ми уважно відслідковуємо дії противника на кордоні з республікою білорусь і будуємо надійний щит для захисту України з півночі. Сили оборони, попри шалений опір окупаційних військ, продовжують наступальні дії на Харківському напрямку. Ворог активно атакує на рубежах Білогорівка-Соледар-Бахмут-Майорськ та Авдіївка-Опитне-Водяне-Піски-Мар‘їнка-Павлівка, але успіху не має. Ми тримаємо оборону завдяки стійкості наших передових підрозділів та боєздатним резервам. На Херсонському напрямку проводимо стабілізаційні дії та укріплюємо рубежі оборони», — повідомив Головнокомандувач ЗСУ.

За його словами, Генеральний штаб Збройних Сил України продовжує концентрувати зусилля на досягненні стратегічних завдань зі стабілізації обстановки у визначених операційних зонах, ведення подальших наступальних дій з метою деокупації всієї країни та недопущення прориву противника на ділянках ймовірного наступу.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: