Шість котів з-під Харкова лікують у притулку для тварин поблизу Івано-Франківська

11:10  |  27.06.2022
Шість котів з-під Харкова лікують у притулку для тварин поблизу Івано-Франківська

Фото: Facebook/Люда Рой

Шість котів зі села Циркуни Харківської області перебувають на реабілітації у благодійній організації «Прихисти друга» в селі Старий Лисець на Івано-Франківщині. Про це розповіла волонтерка Любов Філь, — повідомляє «Суспільне».

«Нам їх передали із «Зоопатруля». Волонтери їздять в «гарячі точки» і підбирають тварин, які найбільше страждають від війни. Ці коти — зі села Циркуни Харківської області, яке обстрілюється від початку війни. Два шотландці, один рудий, один білий і два чорно-білі», — каже Любов Філь.

Котів спочатку планували везти у Львів на перетримку. Але жінка, яка зголосилася прихистити тварин у Львові, не змогла їх взяти. Тому організація «Прихисти друга» взяла їх до себе.

Любов Фіголь знає історії кожного з врятованих під Харковом котиків.

«Господарі шотландців виїхали, а тварин залишили на сусідів. Був «приліт» в будинок, сталася пожежа. В одного з котиків обгоріла мордочка і тулуб, а про другого ми думали, що він сліпий. Але в нього, виявилося, гнояться очі. Їх врятували сусіди, а потім віддали волонтерам «Зоопатруля». Білий кіт вийшов на дорогу і ліг під машину патруля. У рудого — осколкове поранення. Його знайшли в зруйнованому обстрілами домі. Чорно-білі прийшли до старшої жінки із сусідніх будинків. Вона їх годувала. Побачивши «Зоопатруль», попросила котиків забрати», — розказує Любов Філь.

Організація «Прихисти друга» — реабілітаційний центр перетримки для тварин, які мають травми. Її створили близько двох років тому. Наразі тут на реабілітації перебувають понад 100 тварин.

«Є 100 собак, десять котів і три маленькі кошенятка з Бородянки. Наш знайомий, який возить гуманітарну допомогу, їхав у Бородянку і там по дорозі підібрав кішку з новонародженими кошенятами», — каже Любов Філь.

У реабілітаційному центрі тваринам надають медичну допомогу. Вони перебувають тут тимчасово, поки їм не знайдуть господарів.

Щодо котів з-під Харкова, поки ніхто не зголосився їх взяти додому. Хоча телефонують, цікавляться, правда, породистими котиками.

«Але, почувши, що тваринка хвора, відмовляються», — ділиться Любов Філь.

Наразі притулку потрібні сухі корми та гроші для лікування тварин.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: