Щодня працюємо над обороноздатністю Харкова — Синєгубов (відео)

13:41  |  05.07.2022
Люди стоять до останнього і не хочуть співпрацювати з окупантами - Синєгубов

Фото: kharkivoda.gov.ua

Кожного дня працюють над підвищенням обороноздатності Харкова, аби ворог не мав можливості просуватися. Адже російські війська не втратили планів щодо Харкова та можуть атакувати з півночі чи північно-східного напрямку. Про це повідомив під час ефіру національного марафону начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Щодо наступу на Харків – такої небезпеки немає, однак ми розуміємо, що місто і вся область є принциповими. Важливі стратегічно та відповідно політично, оскільки з 24 лютого дійсно чинимо опір ворогові, тримаємо наші кордони на лінії зіткнення замкнутими», – наголосив Олег Синєгубов.

Як зазначив начальник ХОВА, ворог концентрує свою увагу здебільшого на Ізюмському напрямку для того, щоб завдати ударів в бік Слов’янська.

«Через Ізюмський напрямок окупанти збільшують свою військову присутність, так налагодили логістичні маршрути через Куп’янську громаду. Це для них принципова позиція. Але вони не лише тримають її, а й постійно атакують ЗСУ біля Барвінкового та Лозової. Однак, наші військові тримають удар, через що ворог концентрує свою увагу на обороні раніше зайнятих позицій. При цьому окупанти несуть значні втрати серед своєї живої сили та броньованої техніки», – сказав Олег Синєгубов.

Також він додав, що на Ізюмському напрямку ЗСУ нещодавно вчергове знищили склади з боєприпасами ворога.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: