СБУ викрила трьох освітян, які впроваджували навчальні стандарти рф на Харківщині

16:52  |  02.12.2022
СБУ викрила трьох освітян, які впроваджували навчальні стандарти рф на Харківщині

Фото: facebook.com/ssu.kharkiv

Співробітники СБУ встановили трьох керівників навчальних закладів на території Куп’янського району Харківської області, які добровільно погодились на співпрацю з окупаційними військами. Про це повідомили в Управлінні СБУ в Харківській області.

За даними слідства, зловмисники здійснювали діяльність, спрямовану на впровадження стандартів освіти держави-агресора у навчальних закладах, якими вони керували. Вказівку про це ворожі поплічники отримали від так званої окупаційної адміністрації рф.

Своїм підлеглим вчителям та батькам учнів директори повідомили, що у новому навчальному році освітній процес буде здійснюватися російською мовою, за російською освітньою програмою та за підручниками видавництва рф.

Готуючись до нового навчального року так звані «керівники» збирали списки вчителів, які згодні працювати під керівництвом окупаційної влади держави-агресора та отримували російські підручники від окупаційної адміністрації.

Таким чином, перебуваючи на керівних «посадах», прибічники ворога сприяли поширенню окупаційного режиму через місцеві заклади середньої освіти.

Слідчі Служби безпеки заочно повідомили їм про підозру за ч. 3 ст. 111-1 (Колабораційна діяльність у формі впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти) Кримінального кодексу України.

Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисників до відповідальності за злочини проти України.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: