СБУ повідомила про підозру колаборанту, який очолив відділення окупаційної поліції в Ізюмі

14:34  |  22.04.2024
СБУ повідомила про підозру колаборанту, який очолив відділення окупаційної поліції в Ізюмі

Фото: facebook.com/VladislavAbdula

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного «співробітника» так званої «народної поліції», який перейшов на бік держави-агресорки. Про це повідомив речник УСБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Після захоплення міста рашистами колаборант добровільно пішов на співпрацю з ворогом і отримав “посаду” у незаконному правоохоронному органі — так званій «народній поліції».

В окупаційному органі чоловікові спочатку запропонували очолити відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків, а згодом підвищили й призначили в.о. начальника «Ізюмського відділення поліції № 2».

Обіймаючи псевдопосаду, зловмисник чергував на блокпостах, де перевіряв документи громадян та оглядав транспортні засоби, брав участь у незаконних обшуках місцевих мешканців.

Також він допитував місцевих мешканців, щоб отримати необхідну інформацію для окупаційної адміністрації.

Встановлено, що чоловік агітував до співпраці з незаконним органом та особисто відбирав кандидатів на роботу у незаконному правоохоронному органі.

Напередодні деокупації колаборант втік з Ізюма разом з російськими загарбниками й наразі переховується від українського правосуддя.

Слідчі СБУ заочно повідомили фігуранту про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

За такий злочин до винного може бути застосоване покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років. Тривають комплексні заходи для встановлення його місця перебування та притягнення до відповідальності за злочини проти України.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: