СБУ повідомила про підозру колаборантці, яка керувала транспортними перевезеннями при окупантах

13:22  |  15.02.2024
СБУ повідомила про підозру колаборантці, яка керувала транспортними перевезеннями при окупантах

Фото: facebook.com/VladislavAbdula

Співробітники Служби безпеки України зібрали неспростовні докази добровільної співпраці з ворогом місцевої колаборантки з Куп’янського району. Про це повідомив речник Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

Влітку 2022 року ворожа пособниця погодилась обійняти посаду «виконуючої обов’язки начальника відділу інфраструктури й транспорту військово-цивільної адміністрації Куп’янського району».

На цій посаді колаборантка займалась організацією пасажирських перевезень на тимчасово окупованій території Купʼянського району.

Жінка оформлювала документи та погоджувала розклад руху транспортних засобів перевізників, видавала їм перепустки для пересування в період дії комендантської години, а також виконувала розпорядження та вказівки так званого «глави адміністрації» з питань здійснення пасажирських перевезень.

Крім того, жінка контролювала процес інвентаризації будівель та приміщень, а також можливості їх прийняття у муніципальну власність. Наразі прибічниці окупантів оголошено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: