Розміновувати Харківщину допомагає спеціальний робот (відео)

14:32  |  03.10.2022
Розміновувати Харківщину допомагає спеціальний робот

Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

Сапери зведеного загону ДСНС України продовжують день за днем звільняти Харківщину від вибухонебезпечних предметів. Вони щодня обстежують десятки гектарів забрудненої території, першочергово обстежують об’єкти критичної інфраструктури, електричні та газові мережі з метою подальшого їх відновлення. Про це повідомили в ГУ ДСНС України в Харківській області.

Відтепер саперам у розмінувальних роботах буде допомагати спеціальний робот, якого було доставлено напередодні з Вінницького гарнізону ДСНС.

Це роботизований комплекс для проведення розвідки та дистанційного розмінування “Superdroid Robots «Мастиф», який було презентовано саперам за підтримки Злученого Американського Українського Допомогового Комітету.

Рятувальники дали йому жартівливе ім’я “Бобер”.

Піротехніки, які працюють у складі зведеного загону ДСНС на Балаклійщині, продемонстрували можливості даного робота, який допомагатиме розміновувати небезпечні ділянки, заміновані ворогом.

Спочатку сапери за допомогою дронів виявляють розтяжки, протитанкові та протипіхотні міни, а потім, використовуючи робота, будуть їх знищувати.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: