Рішення щодо формату освітнього процесу ухвалимо ближче до початку навчального року — Синєгубов

17:28  |  23.07.2022
Рішення щодо формату освітнього процесу ухвалимо ближче до початку навчального року - Синєгубов

Фото: kharkivoda.gov.ua

Формат навчання у закладах освіти області в наступному навчальному році залежатиме від військової обстановки в регіоні. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, на сьогодні в Харківській області майже 300 закладів освіти перебувають на тимчасово окупованих територіях. З 24 закладів вищої освіти — 21 мають пошкодження. 17 шкіл повністю зруйновані та майже 200 — пошкоджені.

56 навчальних закладів мають укриття, які відповідають вимогам безпеки.

“Час польоту ракети з передмістя російського Бєлгороду складає 30-40 секунд. Тобто за 30 секунд ми маємо всіх дітей спустити в укриття. Ми проводили відповідні тренування, у нас йшло на це максимум 5 хвилин”, — розповів Синєгубов.

Він також пояснив, що в разі потрапляння ракети, будівлю може бути зруйновано повністю — аж до підвального приміщення. Масштаби загрози — непередбачувані.

Зокрема, саме так сталося із будівлею ХОДА, коли 1 березня в неї поцілила російська ракета “Іскандер” і фактично “зрізала” 6 поверхів залізобетонного перекриття.

“Тому рішення щодо навчального процесу будемо приймати ближче до початку навчального року, виключно враховуючи ту військову обстановку, яку будемо мати на той час. Але у той же час ми працюємо над приведенням до ладу всіх наявних укриттів”, — зауважив начальник обласної військової адміністрації.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: