«Район активних бойових дій починається на півночі Харківської області і закінчується на лівому березі Дніпра», — Залужний

13:16  |  28.06.2022
"Район активних бойових дій починається на півночі Харківської області і закінчується на лівому березі Дніпра",

Фото: t.me/CinCAFU

Район активних бойових дій починається на півночі Харківської області та закінчується на лівому березі Дніпра в районі населеного пункту Василівка. Найбільш інтенсивні бойові дії ведуться на півночі Луганської та Харківської областей. Про це Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розповів телефоном американському та британському колегам Марку Міллі та Тоні Радакіну.

За його словами, у цьому районі тільки за минулу добу противник здійснив 270 артилерійських нальотів, застосувавши 45 тисяч боєприпасів, наніс 2 ракетних та 32 авіаційних удари. Ситуація дуже складна, але контрольована.

Залужний повідомив, що 4 дні тому окупанти із різних платформ базування випустили 53 крилатих ракети, 3 дні тому — 26 ракет, 2 дні тому — майже 40, за минулу добу — 12.

«На нашій землі триває запекла боротьба, масштабів якої світ не бачив із часів Другої світової. Ми не маємо права перекласти цю війну на наших дітей. Ворога потрібно знищити тут і зараз, інакше він не зупиниться. І ми це можемо зробити. Наші люди готові ціною власних життів захистити свою державу і своїх дітей, але нам потрібно більше зброї і боєприпасів. Сподіваюся, що разом із партнерами ми зможемо здолати агресора і не допустити поширення цього збройного конфлікту на інші країни», — повідомив Валерій Залужний.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: