Прокуратура завершила розслідування щодо директорки ліцею, яка насаджувала російську освіту на Харківщині

15:56  |  01.12.2022
Прокуратура завершила розслідування щодо директорки ліцею, яка насаджувала російську освіту

Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

Куп’янською окружною прокуратурою Харківською області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо директорки ліцею у Куп‘янську за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувачена стала одним із головних «модераторів» впровадження російської освіти у Куп‘янську. Так, перед навчальним роком освітянка отримала від окупаційної адміністрації підручники російського зразка для учнів 1-11 класів.

Аби вчителі «мали змогу викладати» по російським стандартам та методикам освіти, директорка ліцею направила вчителів початкових класів на «підвищення кваліфікації» до м. Курськ рф.

Як повідомлялось раніше, 17 листопада прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області спільно зі слідчими поліції вилучили у вказаному ліцеї понад 5 тисяч російських підручників та атестати про неповну загальну середню освіту російського зразка, підписані так званим «главой военно-гражданской администрации Харьковской области».

Обвинувальний акт направлено до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: