Профільна комісія Харківської облради погодила перейменування театру Пушкіна

12:48  |  23.06.2022

Члени постійної комісії з питань науки, освіти та духовності Харківської обласної ради підтримали прохання колективу театру про його перейменування. Про це 23 червня повідомила пресслужба Харківської обласної ради на офіційній сторінці у Facebook, — повідомляє «Суспільне».

На розгляд депутатів винесуть пропозицію про перейменування Харківського академічного російського драматичного театру ім. О. С. Пушкіна на Харківській академічний драматичний театр.

«У зв’язку з агресією Росії проти України, враховуючи політику Міністерства культури та інформаційної політики України з питань дерусифікації, декомунізації та деколонізації сучасної України, спрямованої на заміну радянського й російського спадку на український, очищення громадського простору від пропагандистських наративів, виникла необхідність перейменування Харківського академічного російського драматичного театру імені Пушкіна на Харківський академічний драматичний театр», — йдеться у проєкті рішення облради.

Члени комісії також розглянули кадрові питання і проєкт рішення щодо Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» до 2027 року.

15 червня голова Харківської обласної ради підписала розпорядження про скликання чергової XIІ сесії. Пленарне засідання відбудеться в режимі відеоконференції. Дату сесії поки не оголошували.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. Борис 14:44 | 23.06.22

    А почему депутатам от порошенка так любий сталін іменем какого в харькове продолжает жить проспект!!!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: