«Привезли на м’ясокомбінат»: полонений на Харківщині розповів про примусову мобілізацію в «днр» (відео)

16:51  |  04.06.2022
"Привезли на м'ясокомбінат": полонений на Харківщині розповів про примусову мобілізацію в "днр"

Полонений у Харківській області військовий з самопроголошеної «днр» Леонід Гусейнов розповів про примусову мобілізацію та вторгнення в Харківську область. Відеозапис розмови із Гусейновим опублікував блогер і автор проєкту «Шукай своїх» Володимир Золкін, — повідомляє «Суспільне».

За словами 25-річного полоненого, його викликали до селищної ради, щоб віддати повістку до військкомату. У документі зазначалося, що Гусейнов має лише звірити дані, однак попри хворобу серця йому надали кілька годин на збір речей та відправили в Україну.

«Привезли нас на м’ясокомбінат. Пройшли, отримали форму. Форму, я так розумію, видали радянських ще часів. Каска, ремінь, розвантаження, речовий мішок — все радянське», — розповів полонений.

З Макіївки його відправили до Бєлгорода, а звідти — у Веселе Харківської області.

«На «Уралах» поїхали до Веселого, там нас поселили у школу. Особисто я у школі був два-три дні, потім переселили у будівлю прикордонної застави, там я ще днів п’ять пробув. Потім нас повели до першого села. Пішли ми туди пішки, кілометрів 15 через поля ми пройшли, прийшли вже надвечір. Побачили будинки перші. Наші командири відкрили деякі будинки й нас там поселили», — розповідає Гусейнов.

За 10 днів його відправили до Михайлівки, звідки — у Кутузівку.

«Між Михайлівкою, Кутузівкою, Петрівкою. І так протягом десь півтора місяця, мабуть, поки нас не привезли назад до Кутузівки. Там я пробув ще два-три дні і нас повели в Момотове, де я пробув трохи понад два тижні та де потрапив у полон», — каже Гусейнов.

https://youtu.be/1VJtrCDnuMg

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що щонайменше четверо мобілізованих з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, захоплені у полон українською армією на території Харківської області, заявили про відмову від обміну та бажання залишитися на підконтрольній Україні території.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: