Президент України вручив паспорт харківському школяру

17:35  |  02.08.2022
Президент України вручив паспорт харківському школяру

Фото: city.kharkov.ua

Президент України Володимир Зеленський вручив паспорти громадянам України, яким виповнилося 14 років. 

Як повідомили у Департаменті освіти, у церемонії в Маріїнському палаці взяли участь діти військовослужбовців, які боронять державу, героїв, котрі віддали життя у боях за Україну, та школярі, які були змушені залишити дім через російську агресію.

Серед них був харківський учень Олександр Гармаш, який закінчив 7-й клас Харківського ліцею №89. Школяр – вже переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та інформатики, обласного фестивалю комп’ютерної графіки та анімації у номінації «Scratch-проекти».

Під час вручення документів Володимир Зеленський наголосив, що паспорт громадянина України символізує силу. Його знають і поважають в усіх країнах світу і навіть там, де не мають свободи сказати про це відкрито. Президент нагадав, що Україна переживала різні періоди у своїй понад тисячолітній історії – піднесення й спади, перемоги та втрати, героїзм і спокій.

«Але не було жодного періоду, коли б ми втратили нашу національну силу — нашу українську любов до свободи, наше особливе відчуття незалежності й нашу міцність — усе те, що вповні проявилося саме зараз, коли ми воюємо за майбутнє для України, за майбутнє для всіх вас», — підкреслив Президент України.

Володимир Зеленський висловив переконання, що юні українці ще не раз зможуть відчути повагу до себе та своїх паспортів, і закликав робити все, щоб ця повага лише посилювалася.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: