Правительство проведет электронную перепись населения уже в этом году

10:13  |  28.11.2019
Улица Сумская

Кабинет министров решил провести электронную перепись населения с помощью данных мобильных операторов и социологических исследований. Это позволит сэкономить 2-3 миллиарда гривен. Об этом написал министр Кабинета министров Дмитрий Дубилет на своей странице в Facebook.

«Важливо, що більшість запитів першого типу були терміновими. Зараз уряд робить генеральний план інфраструктури країни (дороги, опорні школи, лікарні) — і більшість міністерств сказали, що не можуть чекати кінця наступного року. Тому ми вирішили провести т.зв. електронний перепис. Разом з фахівцями з математики і соціології ми проводимо його за таким алгоритмом. 1. Збираємо анонімну інформацію у мобільних операторів про кількість користувачів та їх розташуванні. 2. Збираємо дані з реєстрів про дітей (РАЦСи) і пенсіонерів (Пенсійний Фонд). Адже ці групи мають менше проникнення мобільних. 3. Проводимо “калібруючі” соціологічні опитування. Уточнюємо, скільки сім-карт припадає в середньому на одного українця в різних групах. 4. Вставляємо ці дані в математичну модель», — пишет Дубилет.

По его словам, в итоге правительство получит достаточно точную модель того, сколько людей живет в каких населенных пунктах. Эти данные будут, возможно, более точными, чем результаты традиционной переписи, поскольку далеко не все украинцы открывают двери тем, кто проводит опрос.

Хочу поділитися, як ми заощадимо в наступному році 2-3 млрд грн на переписі населення.Перепис населення України — один…

Gepostet von Дмитрий Дубилет am Mittwoch, 27. November 2019

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: