ПРАВЕКС БАНК презентував новий візуальний імідж для нового початку

16:55  |  01.12.2017
Правекс Банк
PR

На фото: топ-менеджмент та керівники банківської группи Інтеза Санпаоло, до якої входить Правекс Банк

30 листопада ПРАВЕКС-БАНК презентував оновлений логотип та корпоративний стиль Банку, який є важливою частиною оновлення, символізує процес змін, який приводить ПРАВЕКС БАНК у відповідність з іміджом інших дочірніх банків Intesa Sanpaolo та корпоративною ідентичністю Групи.

Новий логотип нагадує логотип Intesa Sanpaolo та розроблений на основі шрифту Траян, написання літер на основі візуального зображення Колони Траяна, що є стилізованим зображенням римського акведука, символу стабільності та розвитку, а також життя та добробуту, єднання різних культур та народів.

ПРАВЕКС БАНК лого

Новий логотип символізує цілком новий динамічний корпоративний стиль Банку як частини Intesa Sanpaolo

ПРАВЕКС БАНК втілюватиме ці цінності через нову можливість та новий початок. Відділення матимуть не тільки новий логотип, а й нові маркетингові матеріали, що відповідають новому стилю Банку.

Візуальні зміни символізують більш глибокі внутрішні зміни в діяльності Банку. Українські клієнти отримають покращений досвід обслуговування європейського рівня і їм буде запропоновано нові послуги.

2017 рік став для ПРАВЕКС БАНКу «роком підготовки» для повної перебудови Банку з метою подальшого перезапуску бізнесу з 2018 року належним, розсудливим та сталим шляхом з основним наголосом на:

  • Новому іміджі та бренді;
  • Новому плануванні приміщень відділень та посиленні роботи консультантів з продажів;
  • Новій моделі роздрібного бізнесу з впровадженням додаткових продуктів та відновленні кредитування у 2018 році;
  • Новій структурі корпоративного бізнесу з наголосом на роботі з міжнародними та місцевими корпоративним клієнтами.
Правекс Банк

На фото: топ-менеджмент та керівники банківської группи Інтеза Санпаоло, до якої входить Правекс Банк

Корпоративний бізнес зосередить свою роботу на кредитуванні, залученні депозитів та наданні всіх необхідних послуг таким категоріям клієнтів:

  • міжнародні корпорації, що будуть залучені завдяки сильним зв’язкам Intesa Sanpaolo в галузі корпоративного та інвестиційного банкінгу у світі,
  • вибрані національні першокласні компанії, які займають провідні позиції,
  • вибрані фінансові установи.

Роздрібний бізнес зазнає особливого впливу від перезапуску у зв’язку з відновленням роздрібного кредитування та оновленням мережі відділень. Кредитування розпочнеться у 2018 році та буде сконцентроване на кредитних картках та автокредитах, додаючи нові кредитні продукти до лінійки продуктів в найближчому майбутньому.

Роздрібний бізнес сконцентрується не тільки на кредитуванні, але й робитиме особливий наголос на збільшенні обсягів продажу продукту FAMIGLIA, комплексного продукту, в рамках якого клієнту та його родині пропонуються численні послуги та переваги: картка, поточний рахунок, страхування, послуга «особистий асистент», знижки на оренду індивідуальних скриньок тощо.

«Ми об’єднуємо наші зусилля для досягнення спільної мети — створення надійної та доступної банківської системи, яка б відповідала найвищим стандартам та задовольняла потреби всіх категорій клієнтів»,- зазначив Голова Спостережної Ради ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» Еціо Салваі

Інформація для довідки. ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» з 2008 року є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно вдосконалює свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і стає кращим для своїх клієнтів та партнерів.

Інтеза Санпаоло входить до числа найбільших банківських груп у Єврозоні і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії: роздрібному, корпоративному та управлінню приватним капіталом. В Італії Група обслуговує 12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по всій країні відділень, її ринкова частка складає не менше, ніж 12% у більшості регіонів Італії.

Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної та Східної Європи, а також в країнах Близького Сходу та Північної Африки, приблизно 1100 відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до дочірніх компаній Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в 12 країнах. Крім того, міжнародна мережа фахівців з підтримки корпоративних клієнтів представлена у 26 країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній Африці та у тих областях, де італійські компанії проявляють найбільшу активність.

На правах реклами

Мой Харьков в Телеграме telegram ico, подпишитесь!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: