Фото: hk.npu.gov.ua
З липня минулого року жінка працювала «головним спеціалістом відділу кадрового забезпечення тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області». Про це повідомили в відділі комунікації поліції Харківщини.
На займаній посаді зловмисниця виконувала розпорядження голови військово-цивільної адміністрації.
Викрили в колабораційній діяльності 46-річну місцеву мешканку працівники Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області. На посаді зловмисниця перебувала до вересня минулого року.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
22 травня дізнавачі Ізюмського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури повідомили жінці про підозру у скоєнні злочину.