Працівників КВПВ вчили правильно діяти при виявленні мін та снарядів

20:27  |  29.06.2022
Працівників КВПВ вчили правильно діяти при виявленні мін та снарядів

Фото: city.kharkov.ua

Водіїв та вантажників КП «Комплекс із вивезення побутових відходів» навчили, як правильно діяти при виявленні невідомих чи вибухонебезпечних предметів. Як повідомили 29 червня на підприємстві, зараз спецтехніка КВПВ виїжджає для прибирання та вивезення побутових відходів з віддалених районів Харкова, які зазнали інтенсивних обстрілів.

Вірогідність виявлення під час роботи вибухонебезпечних предметів — мін, що не розірвалися, і снарядів — дуже велика, тому для водіїв і вантажників провели спеціальне заняття.

Його провів старший інспектор Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради Валерій Ніколенко. Він зазначив, що Харків досі інтенсивно обстрілюється, а околиці міста колись мінувалися.

Тому під час виконання своїх обов’язків працівники КВПВ можуть знайти вибухонебезпечний предмет у баках для збирання побутових відходів або на прилеглій до них території. У таких випадках головне — нічого не чіпати та не намагатися розібрати, а одразу викликати на місце події рятувальників та поліцейських.

Спеціальне заняття для робітників провели за ініціативаю директора КП «Комплекс із вивезення побутових відходів» Олексія Артикуленка. За його словами, на підприємство надходила інформація про можливе встановлення розвідувально-диверсійними групами мін на розтяжках під контейнерами для сміття.

«Думаю, тепер наші виїзні бригади звертатимуть на це особливу увагу. Вважаю проведення таких занять та лекцій дуже актуальним, адже це допоможе зберегти життя наших працівників, які щодня сумлінно виконують свої обов’язки та роблять місто чистим», — зазначив Олексій Артикуленко.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: