Послуги «Тепломереж» можна буде оплачувати на «Укрпошті»

14:37  |  01.11.2022
Послуги «Тепломереж» можна буде оплачувати на «Укрпошті»

Фото: city.kharkov.ua

Харків’яни можуть оплачувати послуги КП «Харківські теплові мережі» через відділення АТ «Укрпошта» єдиним платежем і без комісії, починаючи з 3 листопада.

Комунальне підприємство уклало договір з регіональним відділенням «Укрпошти» на оплату комунальних послуг, оскільки Харківський міський голова Ігор Терехов доручив зняти додаткове фінансове навантаження з жителів міста.

Відтепер за усі послуги «Харківських тепломереж» споживачі можуть сплачувати сумарно однією платіжкою. Оплату комісії та розподіл платежів бере на себе ХТМ.

«Відповідна інформація буде зазначена у платіжних квитанціях за жовтень 2022 року.  До червня поточного року усі комунальні рахунки з мінімальною комісією можна було сплачувати у відділеннях «Мегабанку», але влітку НБУ визнав цю фінустанову неплатоспроможною, і громадянам довелося користуватися послугами інших банківських установ зі значно вищими комісійними зборами. Після чого міський голова звернувся до комунальних підприємств — вирішити проблему зайвого фінансового навантаження, яке особливо позначилося на людях пенсійного віку», — зазначили на підприємстві.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: