Польща надасть Харкову теплообладнання та пристрої для дистанційного навчання

19:04  |  18.08.2022
Польща надасть Харкову теплообладнання та пристрої для дистанційного навчання

Фото: city.kharkov.ua

Харківський міський голова Ігор Терехов 18 серпня провів зустріч із головою Канцелярії Прем’єр-міністра Польщі Міхалом Дворчиком. У рамках зустрічі Ігор Терехов висловив подяку всьому польському народу за надану Україні підтримку та розповів про поточну ситуацію в Харкові, зокрема про підготовку житлового фонду до опалювального сезону.

За словами мера, ворог цілеспрямовано знищує систему теплопостачання. Тому, щоб харків’яни не замерзли взимку, місту необхідні генератори, модульні котельні, а також запас трубопроводів для виконання ремонтних робіт. Крім того, потрібно підготувати набори медикаментів від простудних захворювань.

Також у рамках зустрічі обговорили підготовку до нового навчального року, що у Харкові стартує онлайн. Зокрема, Міхал Дворчик зазначив, що Польща допоможе з підготовкою та передасть харківським школярам мобільні пристрої, необхідні для дистанційного навчання.

За словами Ігоря Терехова, для Харкова — міста, яке щодня зазнає обстрілів з боку Росії, ця війна стала найскладнішим випробуванням, впоратися з яким можна тільки усім разом.

«Росія, як ніколи, озлоблена. Вона збільшила інтенсивність обстрілів. Але Харків – це місто-герой, і ми однозначно не здамо своїх позицій. Дякую вам за візит. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу», — наголосив мер Харкова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: