Поліція перевіряє інформацію про вбивство окупантами фермера з Шевченківської громади — ЗМІ

19:57  |  02.08.2022
Поліція перевіряє інформацію про вбивство окупантами фермера з Шевченківської громади - ЗМІ

Фото: suspilne.media

У селі Безмятежне на території Шевченківської громади Харківщини вбили фермера Володимира Шкірю. Поліція Харківщини в рамках кримінального провадження перевіряє обставини злочину. Про це повідомляє «Суспільне» посилаючись на свої джерела.

За попередньою інформацією джерела журналістів з села, на території господарства російські військові застрелили, розчленили фермера та підпалили.

«Під’їхали троє на старому авто із літерою «Z». Озброєні буряти, можливо, із блокпоста у Вишневому. Шкіря був на господарстві, він там іноді залишався. Запитали дорогу, щось їм було потрібно. Потім попросили мотузки, бо у них багажник не закривався», — розповідає джерело.

«Застрелили в лоб, дістали сокиру і почали його рубати. Вкинули в машину по частинах і підпалили авто Володимира і своє», — повідомляє джерело.

Про вбивство місцеві повідомили самоназваному голові селища Шевченкове Андрію Стрижку. Він приїжджав на місце злочину з росіянами та іншими колаборантами, «пообіцяв розбиратися».

Фермер — родом із Закарпаття, між собою люди називали його «Вуйко».

«Це людина принципова і дуже проукраїнська. Ніколи не мовчав, стояв за правду. Не захотів співпрацювати, плюс, мабуть, хтось із земляків здав його як «западенця». Він був господарем, а в селі, на жаль, є волоцюги, які заздрили, що не місцевий веде успішний бізнес», — описує ситуацію джерело Суспільного.

Чоловіку було 55 років. За інформацією джерела, поліція на підконтрольній Україні території повідомлена про злочин.

Начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов підтвердив журналістам, що поліції інформація про злочин відома.

В рамках кримінального провадження слідчі перевірять інформацію, «як дозволятимуть обставини, адже це відбулось на тимчасово окупованій території й, за нашою інформацією, тіло чоловіка може перебувати на так само окупованій території, у Куп’янську».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: