Фото: hk.npu.gov.ua
Протягом минулої доби окупанти гатили з різних видів озброєння по території Харківського, Богодухівського, Чугуївського та Куп’янського районів області. Як повідомлялося, двоє чоловіків від отриманих травм загинули, жінка з пораненнями знаходиться в лікарні. Про це повідомили в відділі комунікації поліції Харківщини.
Від ворожих обстрілів потерпали мешканці смт Дворічна, села Кучерівка Куп’янського району, сіл Івашки та Сотницький Козачок Богодухівського району, а також жителі селища Гатище Чугуївського району.
Внаслідок обстрілів у населених пунктах Кучерівка, Сотницький Козачок, Івашки пошкоджені приватні домоволодіння та господарчі споруди.
У селі Гатище Чугуївського району пошкоджена будівля закладу освіти.
На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, експерти та вибухотехніки. За фактами порушення законів та звичаїв війни слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України.