Під час місячника добровільної здачі зброї поліція вилучила на Харківщині ящик з боєприпасами

16:35  |  04.11.2022
Під час місячника добровільної здачі зброї поліція вилучила на Харківщині ящик з боєприпасами

Фото: hk.npu.gov.ua

Чоловік виявив «знахідку» у посадці в селі Михайлівка та приховав, щоб не постраждали люди. Про це повідомили в відділі комунікації поліції Харківщини.

Під час стабілізаційних заходів в селі Борівське до поліції звернувся місцевий мешканець. Чоловік дізнався про місячник добровільної здачі зброї, що розпочався на Харківщині 1 листопада та вирішив здати знайдені боєприпаси до поліції.

«Знахідкою» чоловіка виявилися 6 пострілів до гранатомета РПГ-7. Правоохоронці вилучили боєприпаси.

В поліції нагадали, що кожен громадянин може добровільно здати нелегальну зброю та боєприпаси до підрозділів поліції до 30 листопада 2022 року.

«Наголошуємо, що відповідно до ч. 1 ст. 263 кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Однак, ті громадяни, які упродовж листопада добровільно звернуться до поліції та здадуть незареєстровану зброю, боєприпаси та спецзасоби, будуть звільнені від кримінальної відповідальності», — повідомили в ГУ НП в Харківській області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: