Окупанти зруйнували приміщення лікарні у Золочеві на Харківщині радянською ракетою

16:22  |  03.06.2022
Окупанти зруйнували приміщення лікарні у Золочеві на Харківщині радянською ракетою

Фото: Віктор Коваленко

В ніч на 3 червня окупанти обстріляли Золочів Харківського району. Про це розказав голова Золочівської громади Віктор Коваленко, — повідомляє «Суспільне».

«Сьогодні о 00:18 ракета радянського виробництва 1989 року влучила в терапевтичне відділення. Перед війною ми оптимізували відділення, тож там нікого не було, ракета рознесла приміщення. Ми планували там ремонт зробити, великі плани в нас були, але тепер це приміщення повністю знищене, як і будівлі, що розташовані поруч — приміщення лікарні, стоматологічний кабінет, будинки. Снаряди у цей район прилітають не вперше», — сказав Коваленко.

За словами Коваленка, 3 червня росіяни обстріляли Уди, чотири будинки пошкоджені. За 100 днів війни на території громади загинули 32 людини, 65 людей поранені, каже Віктор Коваленко.

«Близько 750 приватних будинків зруйновані, школа в Удах знищена, дитячий садок, в яких ми тільки зробили ремонти. Макарівська школа також знищена, згоріла. У прикордонних селах побита інфраструктура», — розказав Віктор Коваленко.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: