Окупанти вдарили ракетою по території зооветакадемії під Харковом

14:42  |  20.06.2022
Окупанти вдарили ракетою по території зооветакадемії під Харковом

Фото: suspilne.media

Харківська державна зооветеринарна академія піддалася російському ракетному обстрілу. Поранених немає. Одна з ракет, вибух якої харків’яни чули 19 червня після 23:00, впала біля центрального корпусу вищого навчального закладу у Малій Данилівці. Про це повідомляє «Суспільне».

На місці удару утворилася яма завглибшки близько трьох метрів. Від вибуху у головному корпусі повилітали шибки, двері, підвісна стеля. Пошкоджені й інші будівлі закладу.

«Пів на дванадцяту був сильний вибух, одразу вийшли подивитися, що трапилося, побачили таке, що прилетіло щось велике, повибивало скло, двері. Людей у приміщенні не було», — сказав доцент кафедри академії Сергій Боровков.

На питання, чому ціллю російської армії могла стати академія, Сергій відповідає: «Ви знаєте, у нас такий є жарт: куди не прилетіло, там база «Азова»… Вони казали про «бактеріологічну зброю». У нас на фермі є тварини. Можливо, через це?»

Тварини, за словами Боровкова, теж неушкоджені.

За оцінкою силовиків, які оглянули місце події, вибухнула ракета «Іскандер». Працівники закладу прибирають наслідки обстрілу.

«Цей корпус пережив Другу світову війну. Я думаю, ми його відновимо, адміністрація нам в цьому допоможе обов’язково. І буде новий добрий корпус», — сподівається Сергій Боровков.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: