Окупанти планували паспортизувати мешканців Київщини документами СРСР — СБУ (фото)

14:09  |  10.06.2022
Окупанти планували паспортизувати мешканців Київщини документами СРСР - СБУ

Фото: t.me/SBUkr

У разі захоплення Київської області російські окупанти планували створити тут окупаційну адміністрацію та організувати псевдореферендум для проголошення місцевої республіки. Усіх жителів хотіли взяти на облік і в обмін на українські документи примусово роздати паспорти СРСР — принаймні на перший час до видачі документів рф. Про це повідомили в пресцентрі СБУ.

Про це свідчать дані, які військова контррозвідка СБУ отримала на позиціях загарбників, а також підтверджує поведінка окупантів на тих частинах України, які наразі тимчасово знаходяться під їхньою окупацією.

Окупанти планували паспортизувати мешканців Київщини документами СРСР - СБУ Окупанти планували паспортизувати мешканців Київщини документами СРСР - СБУ

Зокрема, виявлено ворожий схрон з бланками паспортів колишнього СРСР. Він був облаштований у покинутому будинку поблизу міста Макарів Бучанського району.

Примітно, що ці бланки були саме українського зразка – від імені УРСР. Причому подібна серія не вироблялася в Україні з 1990 року.

Таким чином, усі виявлені бланки – були завезені з рф на початку повномасштабної агресії проти нашої держави

Окупанти планували паспортизувати мешканців Київщини документами СРСР - СБУ Окупанти планували паспортизувати мешканців Київщини документами СРСР - СБУ

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: