Окупанти обстріляли Балаклійську громаду — ХОВА

15:08  |  25.05.2022
Окупанти обстріляли Балаклійську громаду - ХОВА

Фото: suspilne.media

Жителі міста Балаклія, тимчасово окупованого російськими військами, чули вибухи. Евакуація блокується. Інформацію про обстріли Балаклії 25 травня підтвердив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. Чи є поранені, невідомо. Про це повідомляє «Суспільне».

«Дійсно, за нашою інформацією, місто було обстріляне окупантами знову. Щодо інших населених пунктів — це Куп’янський напрямок, Вовчанський напрямок, Ізюмський напрямок, Борова — повністю окуповані. Наразі немає можливості звідти провести евакуацію, це занадто небезпечно. Ворог не погоджує нам евакуаційних маршрутів, коридорів для доставки туди гуманітарного вантажу», — сказав Синєгубов.

За словами голови Харківської ОВА, влада намагається погодити евакуацію за двома напрямками.

«Як тільки у нас з’явиться про це інформація, ми одразу про це повідомимо», — зазначив голова обласної адміністрації.

Небезпека обстрілів Харкова не минула, говорить Синєгубов: «На вулицях Харкова, області досі небезпечно».

«По Харкову фіксували сьогодні відносну тишу. Також піддаються обстрілам щоденно наші міста Лозова, Чугуїв, Золочівський район та інші. Найгарячіший напрямок Ізюмський, північно-східний та північний напрямки», — зазначив голова адміністрації.

Він сподівається, що до Харкова повернуться підприємці та студенти.

«Ми залишаємося прикордонним містом, тому нам потрібно вибудовувати військову складову таким чином, щоб бути готовими в будь-яку мить надати відповідь можливій військовій агресії. По-друге, якщо беремо економіку, маємо мати певні важелі для того, щоб повернути, сюди підприємців, щоб вони продовжували інвестувати у Харків, для того, щоб зберегти той економічний темп розвитку, який ми мали до війни», — сказав Синєгубов.

«Ми маємо повернути всіх тих, хто виїхав з Харкова, надавши їм гідні умови для проживання, роботи. Харків був найкомфортнішим містом для проживання в Україні. Одним з кращих міст в Європі, ми маємо повернути ці статуси, і, відповідно, їх примножити», — каже голова обласної адміністрації.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: