Окупанти 16 червня двічі вдарили по Пісочину під Харковом

12:05  |  17.06.2022
Окупанти 16 червня двічі вдарили по Пісочину під Харковом

Фото: В'ячеслав Мавричев/Суспільне

Ракети, вибухи яких харків’яни чули близько 23:00 16 червня, впали у селищі Пісочин під Харковом. Внаслідок чергового російського обстрілу пошкоджень зазнали будівлі та автівки. Поранених немає. Про це журналістам «Суспільне» вранці 17 червня розказав голова Пісочинської громади Олег Чернобай.

«Це не вперше, вдруге чи втретє, ми хоч і не на лінії фронту, але до нас долітають потужні снаряди. Напередодні близько 23:00 в Пісочинській громаді відбулося два вибухи, були пошкоджені цивільні об’єкти. Ні ЗСУ, ні інших формувань тут немає», — розповів Чернобай.

За його словами, боєприпаси, якими вдарили росіяни по Пісочину, впали неподалік від адміністративної будівлі.

«Приміщення та будівлі не зруйновані повністю, але зазнали пошкоджень. Це і багатоповерхівки, авто, виробничі приміщення, одна адміністративна будівля, яка перебуває у комунальній власності селищної ради. В адмінбудівлі пошкоджені покрівля, вікна, комунікації, фасадна частина», — сказав селищний голова.

Внаслідок вибуху впала водонапірна вежа, що вже не працювала. Її завалило на дах господарчої споруди де був цех з ремонту мотоциклів та авто.

«Це була споруда на приватній території, де люди працювали, ремонтували автотранспорт. Це виключно цивільні об’єкти. Внаслідок вибухів пошкоджено понад 10 автівок», — каже Олег Чернобай.

Внаслідок одного з ударів утворилася вирва до п’яти метрів завглибшки.

Під час вибуху в повітря підняло тони землі, каміння та ґрунт, їх розкидало у сотні метрів. З-під землі на поверхню викинуло й снаряд часів Другої світової війни.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: