Оккупанты терпят неудачу на Харьковщине и перешли к обороне — Генштаб

15:59  |  11.05.2022
Оккупанты терпят неудачу на Харьковщине и перешли к обороне — Генштаб

Фото: suspilne.media

Оккупанты не смогли окружить Харьков и перебрасывают силы на Луганское направление. Об этом на брифинге в Киеве 11 мая заявил заместитель начальника Главного оперативного управления Генерального штаба ВСУ Алексей Громов, — сообщает «Суспільне».

«В районі Харкова противник після невдалої спроби здійснити оточення міста перейшов до оборони. Зазнавши невдачі на Ізюмському напрямку, ворог перейшов до оборони і наразі веде стримуючі дії, а також перекидає свої сили на Луганський напрямок», — сказал Громов.

«Наразі противник, використовуючи тактику так званого позвучого наступу на сході України, за підтримки артилерії та авіації намагається оточити та розгромити угруповання Об’єднаних сил. Поряд з цим ми маємо успіх на Харківському напрямку, де поступово відтісняємо противника та звільняємо наші населені пункти», — отметил Громов.

За последние несколько недель ВСУ освободили села Безруки, Слатино, Прудянка, Кутузовка, Русская Лозовая, Александровка, Федоровка, Украинка, Шестаково, Победа, Черкасские Тишки, Русские Тишки, Старый Салтов, Рубежное, Байрак.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: