Обороноздатність Харківської області та міста Харків – першочергове завдання – Синєгубов

17:07  |  08.07.2022
Обороноздатність Харківської області та міста Харків – першочергове завдання – Синєгубов

Фото: kharkivoda.gov.ua

Щодня обласна військова адміністрація перебуває у тісній комунікації з військовим командуванням країни, області та міста. Про це повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.

8 липня начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, провів нараду з керівниками військових підрозділів Харківщини, очільниками силових структур, районних адміністрацій, мером Харкова, головами територіальних громад.

Під час зустрічі обговорили продовження будівництва мережі фортифікаційних оборонних споруд, забезпечення військових формувань всім необхідним та загалом співпрацю органів місцевого самоврядування з військовими.

«За підтримки Офісу Президента маємо для цього будівництва додаткові технічні ресурси.Ситуацію знаємо і повністю контролюємо та готові до всіх сценаріїв! Від усіх районів Харківщини, керівників органів місцевого самоврядування очікую ефективної співпраці з захисниками. Результати спільних дій із військовим обласним командуванням контролюємо особисто! Оборона області – перш за все, військові формування, силові структури та органи влади всіх рівнів мають бути єдиним кулаком у боротьбі з ворогом!», – сказав Олег Синєгубов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: