Німецькі партнери передадуть Харкову чотири когенераційні установки

17:28  |  10.06.2024
Німецькі партнери передадуть Харкову чотири когенераційні установки

Фото: city.kharkiv.ua

Харківський міський голова Ігор Терехов разом з керівником «Проєкту стійкості місту у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні» Еріком Швайкхардтом підписав Меморандум про порозуміння з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Церемонія підписання відбулася 10 червня в Торгово-промисловій палаті Берліна, напередодні Міжнародної конференції з відновлення України.

За словами Еріка Швайкхардта, запланований проєкт передбачає співпрацю в напрямках зміцнення містобудівної діяльності в Харкові, реконструкції соціального житла, а також надання обладнання, якого потребує місто.

«Також плануємо розпочати новий напрямок щодо електронного звіту щодо всіх руйнувань. Головне завдання сьогодні — зробити так, щоб цей проєкт відповідав справжнім вимогам міста. Ми дуже вдячні Харкову, який героїчно бореться за всіх нас. Тому готові шукати можливості допомогти місту та надати все необхідне, навіть на термінові запити», — зазначив Ерік Швайкхардт.

Своєю чергою Ігор Терехов підкреслив, що в пріоритеті зараз — питання щодо децентралізації систем тепло-, водо- та енергопостачання.

Завдяки підписаному меморандуму вже у липні-серпні Харкову нададуть чотири когенераційні установки.

«Так, цього замало для сталого проходження опалювального сезону взимку. Але ми дуже вдячні за допомогу та підтримку нашого міста. Харків потребує особливої уваги. Тому ми дуже сподіваємося на якнайшвидшу реалізацію всіх наших спільних проєктів», — наголосив Ігор Терехов.

Крім того, німецькі партнери нададуть необхідну допомогу в закупівлі обладнання для харківської метрошколи. Зокрема, до початку нового навчального року планують доставити меблі для облаштування класів на ст. м. «Імені О. Масельського».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: