Незабаром постраждалі від війни мешканці Харківщини отримають продовольчу допомогу від ООН

13:24  |  25.05.2022
Незабаром постраждалі від війни мешканці Харківщини отримають продовольчу допомогу від ООН

Фото: kharkivoda.gov.ua

Відбулася чергова зустріч голови Харківської ОВА Олега Синєгубова з керівником офісу Всесвітньої продовольчої програми ООН у місті Дніпро Салімом Муссою. Про це повідомили в пресслужбі Харківської ОВА.

На другій робочій зустрічі з представниками офісу ВПП ООН у м. Дніпро було підписано меморандуми про допомогу Харківщині. Також програма співпраці з цією організацією передбачає й фінансову допомогу. Таку допомогу мають отримати 49 тисяч осіб на Харківщині, відповідно до реєстру Міністерства соціальної політики України.

Олег Синєгубов зазначив, що продукти для допомоги будуть закуповувати в українських виробників, пакувати та доставляти також за участі українських компаній.

«Дякую працівникам Всесвітньої продовольчої програми ООН та особисто керівнику офісу в м. Дніпро Саліму Муссі за особливу увагу, яка приділяється нашій області. Ця допомога дуже важлива для нас. Адже на території області тривають бойові дії й люди, що проживають в районах прилеглих до лінії зіткнення, часто позбавлені можливості мати найнеобхідніше. Сьогодні увесь цивілізований світ на боці України. Спільно переможемо!», — сказав керівник області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: