НАТО затвердив комплексний пакет допомоги Україні

16:17  |  29.06.2022
НАТО затвердив комплексний пакет допомоги Україні

Лідери саміту НАТО в Мадриді затвердили комплексний пакет допомоги Україні. Про це на пресконференції повідомив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Він зазначив, що країни НАТО на саміті висловили готовність допомагати Україні у війні з росією стільки, скільки це потрібно.

«Сьогодні лідери погодились зміцнити нашу підтримку (України), погодивши комплексний пакет допомоги для України», — повідомив Єнс Столтенберг.

Він зазначив, що пакет включає безпекові комунікації, постачання пального, медичне обладнання, обладнання для протистояння біологічній, хімічній і ядерній зброї, устаткування для боротьби з дронами.

У  довгостроковій перспективі НАТО погодився допомогти Україні перейти з радянського озброєння на сучасну натівську зброю.

«Сильна незалежна Україна є ключовою для стабільності євроатлантичної спільноти…  Україна може покладатись на нас так довго, як це потрібно», — сказав Єнс Столтенберг.

На саміті лідери також затвердили нову Стратегічну концепцію НАТО, яка офіційно змінила статус росії у відносинах з Альянсом та визначає рф найсерйознішою і безпосередньою загрозою для безпеки союзників.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: