Над створенням нової економічної моделі Харкова працюють фахівці з Кембриджа та Оксфорда

17:32  |  02.12.2022
Вперше від початку війни Харків й область не згадуються у зведенні Генштабу ЗСУ

Фото: Дмитро Ларін/УП

Економісти з Оксфорда та Кембриджа працюють над створенням економічної моделі післявоєнного Харкова, яка лежить в основі нового Генерального плану розвитку міста Харкова. Про це повідомив журналістам під час пресконференції Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Яким Харків буде після війни, які галузі повинні розвиватися, яка буде у місті індустрія, як розвиватиметься IT-кластер. Первинною є саме економічна модель, бо місто повинно бути самодостатнім. У майбутньому ми не хочемо шукати у когось ресурси. Харків повинен бути економічно самодостатнім для того, щоб розвиватися, і ми це вже плануємо», — зазначив Терехов.

За словами мера, другим напрямком роботи у створенні нового генплану є відновлення інфраструктури. Зокрема, спільно з командою британського архітектора Нормана Фостера наразі розробляються нові житлові мікрорайоні, які побудують із застосуванням найновітніших енергозберігаючих технологій.

«Вже зараз дивимось на те, які є залягання води у тому чи іншому мікрорайоні, щоб скоротити плече її доставки у 140 км, яке зараз є у Харкова. Це дуже скоротить фінансові затрати», — повідомив Терехов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: