На водоймах Харківщини встановлюють бонові загородження (відео)

20:30  |  14.02.2024
На водоймах Харківщини встановлюють бонові загородження

Фото: kharkivoda.gov.ua

Усі профільні служби докладають зусиль задля локалізації та ліквідації нафтопродуктів, що потрапили в водойми області після удару російських окупантів по нафтобазі 9 лютого. Про це повідомили в Харківській ОВА.

За попередніми підрахунками, внаслідок пошкодження резервуарів з нафтопродуктами, стався виток понад 3 000 тонн небезпечних речовин. Наразі фахівці встановлюють бонові загородження на річках Немишля, Лопань, Уди та Сіверський Донець. Конструкції зупинять розповсюдження нафтових плям.

«Робота з ліквідації наслідків чергового екоциду триває в посиленому режимі. Загороджувальні бони вдалося отримати від колег з Одеської області. Найближчим часом мають надійти додаткові з Полтавщини. Наразі за результатами попередніх досліджень, небезпечні речовини не потрапили до джерел з питною водою», — розповів заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

Після встановлення бонових загороджень, проводитимуться роботи з застосуванням абсорбуючих засобів, які безпечно знешкодять нафтопродукти в водоймах.

«Найближчим часом проводитиметься робота з застосування абсорбентів. Ці речовини розщіплюють нафтопродукти без загрози для живих організмів», — додав тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління Харківського рибохоронного патруля Володимир Дриль.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:
Оставьте комментарий

*

  1. Перевод 80 864rub. Пepeйmи > https://forms.yandex.com/cloud/65cb1a3ec769f10015154b1d/?hs=f5eaf87fc1e180222b4a7e2ccca0926a& 8:27 | 15.02.24

    k0eh65

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: