На території одного з сільськогосподарських підприємств Борової окупанти облаштували морг, куди звозять трупи своїх військових

18:32  |  18.07.2022
В Борівській ОТГ на Харківщині окупанти забирають у місцевих мобільні телефони

Станом на 18 липня Борівська селищна територіальна громада перебуває під тимчасовою окупацією рф. За даними аеророзвідки, російські війська дислокуються у багатьох населених пунктах громади та поблизу них. Про це повідомили в Борівській селищній раді.

Продовжується транзит ворожих військ через територію Борівщини. Ворог постійно несе втрати через вогневе ураження своєї техніки та живої сили.

На території одного з сільськогосподарських підприємств Борової окупанти облаштували морг, куди звозять трупи своїх військових. Їхня кількість постійно збільшується, оскільки росіяни щодня втрачають своїх солдатів в боях як у сусідніх Луганській і Донецькій областях, так і в тилу захоплених територій.

«На окупованій Борівщині, окрім гривні і рубля, з‘явилася ще одна одиниця розрахунку — дизельне пальне та бензин. Саме пальним російські військові охоче розраховуються з місцевими жителями за самогон, продукти харчування та інші речі», — повідомили в селищній раді.

Окупанти продовжують вивозити зерно торішнього урожаю з Борівщини на територію рф. Робиться це інколи без узгодження з власниками, а подекуди навіть і без відома окупаційної адміністрації.

«Водночас окупаційна влада наполягає на тому, щоб керівники фермерських господарств та підприємці оформлювали у Куп‘янську тимчасові патенти для ведення підприємницької діяльності. Таким чином російські загарбники намагаються контролювати процес продажу збіжжя і отримувати з цього дохід», — йдеться в повідомленні селищної ради.

Жителі окупованих територій не полишають спроб виїхати з окупації. 18 липня відбулася чергова евакуація через дамбу поблизу Печеніг. Загалом евакуйовано близько 1000 людей, серед яких і мешканці Борівської громади.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: